pondělí 27. dubna 2026

jahodový dort a jahodový dort

ne, nespletla jsem se.

Budou opravdu dva, korpus budou mít stejný, akorát náplň bude pokaždé jiná, v obou případech se bude točit kolem jahod.



na korpus budete potřebovat :

200 g polohrubé mouky

200 g cukru

4 vejce

200 ml oleje 

200 ml vody

2 lžíce kakaa

3/4 prášku do pečiva


klasicky si ušleháte zvlášť bílky  

v druhé míse žloutky s cukrem

přišlšháte olej a vodu

mouku ve které jste rozmíchaly kakao a prdopeč

a nakonec jen lehce vmícháte bílky

mně tohle množství stačí na dva dortové korpusy průměr 19 cm

pečete na 170 stupňů


na  horní krém budete potřebovat :

1 mascarpone

1 modrý tvaroh v kelímku

trošku cukru

a já se tady místo vanilky přimlouvám za trochu rumu

a šlehám vše najednou a je hotovo

a jak vidíte ozdobila jsem jahodama a postrouhala hořkou čokoládou


na druhý krém, kromě víc času budete potřebovat :

500 ml vody ve které klasicky uvaříte 2 jahodové pudinky a dáte vychladnout

v míse si utřete 1 máslo / příště dám o něco míň, za mě stačí úplně jen 15 dkg/ 

s 200 g cukru

a do toho pak lehce zašleháte vychladlý puding

nakonec jsem přidala a nadrobno pokrájené jahody a krém byl hotový

namazala jsem ho na korpus, ozdobila jahodama, postrouhala čokoládovýma kaštanama přidala půlky jahod a bylo hotovo




Verunka by napsala tak snad budou chutnat i Vám, 

já budu o něco víc troufalá a napíšu, že si myslím, že vám budou také chutnat.

A Evi, děkuju za recept na ten druhý krém.


 Mějte krásné pondělí a děkuji, že tu se mnou jste


Šárka a poté co jsme přišly z venku i doma opalující se Baruška

právě se nadlábla, měla plnou misku masa, vařenou mrkev a vajíčko

a tak má bříško úplně plný 



8 komentářů:

  1. Ahoj Šárko,recepty určitě vyzkouším.Barušce pohlazení.Iveta

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Recepty asi vyzkouším protože jste je tak krásně podrobně napsala tak se těším děkuji moc 🍰🍰🤓 Baruška spokojená po obědě 🥰🐶moc pozdravuji ☀️💐

      Vymazat
  2. Určitě bude chutnat Šárko, jen koupím jahody , je ta dobrota na řadě. Aťka

    OdpovědětVymazat
  3. Děkuji za recepty, opět jako z cukrárny, také peču korpusy z polohrubé mouky, většinou
    v receptech je hladká, ale mně to připadá potom tuhé, z polohrubé je krásně korpus nadýchaný, na krém vařím pudink klasicky v mléce, tak zkusím i podle Tebe. Baruška má doma prima pláž na opalování, užívá si to holka. Posílám moc pozdravů a přeji klidné dny, Alča

    OdpovědětVymazat
  4. Šarko dorty vypadají a určitě i chutnají fantastický. Jelikož začne sezóna jahod hned se do nich pustím.Mějte se Is Baruškou hezky,zdravím
    Vlasta

    OdpovědětVymazat
  5. Milá Šárko, zase nám děláš chutě! Děkuji za inspiraci k pečení. Dortíky vypadají hodně lákavě...A Baruška hezky kouká:)).
    Tak se obě mějte krásně Míša

    OdpovědětVymazat
  6. Ahoj Šárko, vždy touto dobou si vzpomenu na Verunku,
    jak jsme plánovaly slety čarodějnic a kudy se poletí, abychom
    na někoho nezapomněly. Čistily jsme košťata a já jsem vždy
    čekala s mojí kočičkou na rameni a s buřtama. Jo byly to časy,
    když jsme měly Verunku 🥲🥲
    A já už dnes nemám ani tu kočičku, všechno se změnilo a my
    můžeme už jen s láskou vzpomínat. Jiřina

    OdpovědětVymazat
  7. Šárko, děkuji.
    Dcera mě chvilku přemlouvá, ať upečeme dort doma a já na to nejsem. Ještě nějakou buchtu, oni chtějí většinou to samé dokola.
    Ale letos jsem jim už 2x dělala buchtu s broskvemi/meruňkami a pudinkem, co jsem recept našla tady hodně let zpět. Tenkrát to nechtěli a teď se olizovali.
    ED

    OdpovědětVymazat

♥ Všem děkujeme za Vaší návštěvu a čas strávený u nás na blogu ♥