pátek 1. května 2026

Navždy budu

  ta, která miluje oblohu,protože vím, že tam na mě zhora dávate pozor. Dnes jsem se o tom přesvědčila.




Dneska jsme byly s Baruškou na zahradě. 





Nevím jak je to možné, ale sousedom pomrzlo vše co kvetlo, mně vůbec nic. 

Až mě z toho mrazí. 


V posledních dnech se necítím ani trochu dobře, oba dva mi chybí den ode dne víc a víc .

A tohle mi dává alespoň na malou chvilku na to trápení zapomenout. 








Vím, že byste oba z tohodle měli velikánskou radost.  Tak moc mi tu chybíte, opravdu moc.

Oba vás mám neskutečně ráda,  tak moc si přeju, abychom mohli být všichni pěkně spolu

Vaše milující mamina.

............

A tohle se mi teď stává zas hodně často


Panická ataka není slabost, je to tělo, které už nezvládá mlčet.

Srdce buší,  dochází dech, ruce se klepou a nohy slábnou a já nevím, proč to zas přišlo,  vždyť jen vteřinu před tím k tomu žádný důvod nebyl. 

Lidi kolem mě nechápou. Já taky. Proč už zas a proč zrovna teď. 

V tu chvíli mám pocit, že se mi hroutí zbytky mých sil.

Panická ataka prý není konec, je to prý jen neřízené a nevědomé volání o pomoc. Po ní přichází pláč, který nebere konce. Slzy už mi taky došly a tak mám oči čím dál víc bolavé a prázdné. 

Když vám ale ničí život častěji a častěji, tak ..... tak máte pocit, že už opravdu nemůžete.

Smrt vlastního dítěte nikdy nepřebolí a když je pak ještě násobena Radkovým odchodem.......

Tak ráda bych vás oba objala, pohladila a řekla vám, jak moc vás mám ráda.

 💔💔

A za to pečení jsem moc ráda, moc za něj děkuju, však ten někdo ví, komu tenhle můj velký dík patří

A vám všem moc děkuju, že tu se mnou jste a že máte se mnou trpělivost, když mi zrovna není moc do psaní.




7 komentářů:

  1. Šárko, myslela jsem si, že na tebe opět dolehl smutek, ale je moc dobře, že ti pečení dává alespoň na chvilku zapomenout. Mimochodem dorty a zákusky jsou úžasné a určitě tak i chutnají. Ten někdo, kterého zmiňuješ, měl pro tebe opravdu skvělý nápad, zdravím 😘❤️

    OdpovědětVymazat
  2. Šárko, cokoli , co ti pomůže na chvilku se odreagovat myšlenkami jinam, k lepšímu je moc fajn, a pečení ti opravdu jde, máš krásné kousky jak z cukrárny, na zahradce se ti taky daří. U nás mrazem dokonce praskala v kolonii již puštěná voda.
    Pěkné co nejmín bolavé první májové dny💗. Aťka

    OdpovědětVymazat
  3. Šárko jsou to chvíle,kdy nemáš schopnost se držet, jsme tu my,klidně se o nás opři. Jsme tu pro Tebe všechny co sem chodíme 🍀
    Upečenou dobrotu máš na 1***👍

    OdpovědětVymazat
  4. Milá Šárko, krásně modré nebe a plno jarních květů máš kolem sebe, dovol svým
    myšlenkám, aby se odprostily od toho špatného a vnímaly tu krásu kolem Tebe.
    Příroda se probouzí a začíná žít, i Ty si musíš najít něco nového pro co budeš zase žít.
    Myslím na Tebe a moc Ti přeji, aby bylo lépe, Alča

    OdpovědětVymazat
  5. Děkuji, jste všechny moc hodné 🌷🌹🌷🌹

    OdpovědětVymazat
  6. Ahoj Šárko moc hezké fotky a dort vypadá nádherně.Iveta

    OdpovědětVymazat
  7. Zdravím Šárko. Desátý den v nemocnici jsem našla trochu síly podívat se co je u vás nového. Projela jsem spíš jen obrázky,na čtení nemám ještě moc sílu. Za jeden jediný kousek od vás bych platila zlatem, po té nemocniční stravě. Mějte se hezky. Jana H.

    OdpovědětVymazat

♥ Všem děkujeme za Vaší návštěvu a čas strávený u nás na blogu ♥